Zadbaj o Piękną Skórę z Naszym Kolagenem do Picia i Kosmetykami Kolagenowymi!

Czy marzysz o promiennej skórze, pełnej blasku i jędrności? Poznaj tajemnicę piękna, która tkwi w kolagenie! Nasze produkty nie tylko rewitalizują skórę. Dzięki składnikom pomagają wzmocnić włosy i paznokcie, sprawiając, że poczujesz się pewniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Dlaczego kolagen DuoLife jest wyjątkowy:

 

Uważnie i starannie dobrane Składniki:

Nasze produkty są starannie stworzone z wysokiej jakości składników, które wspierają naturalne procesy regeneracji skóry.

 

Kolagen do picia:

Nasz kolagen w płynie to szybki i skuteczny sposób na dostarczenie skórze niezbędnych substancji odżywczych prosto z wnętrza. Mamy w ofercie dwa rodzaje kolagenu do picia: ten w różowej butelce oraz w jednorazowych saszetkach do rozpuszczania. Dla Tych, którzy wolą połknąć kapsułkę… również dla Was mamy takie rozwiązanie!

 

Kosmetyki Kolagenowe:

Nasze kosmetyki zawierają kolagen oraz inne składniki o działaniu nawilżającym, odżywczym i przeciwstarzeniowym. Dzięki temu Twoja skóra będzie wyglądała młodo i zdrowo. Aktualną ofertę kosmetyków collagenowych znajdziesz tutaj.

 

 

Korzyści z założenia konta Klubowicza w DuoLife:

 

Rabaty i Promocje:

Posiadając konto klienta, otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji i zniżek. A to sprawia, że korzystanie z naszych produktów będzie jeszcze bardziej opłacalne. Rabat otrzymujesz już na pierwsze zakupy (wystarczy założyć konto) i są to spore rabaty, bo np. na kolagen do picia otrzymasz 22,70 zł rabatu, a na krem kolagenowy ponad 40 zł rabatu. Jeśli uzbierasz jednorazowo podczas zakupów 250 pkt, to od kolejnego zakupu ceny znowu spadną i tak zamiast płacić za kolagen do picia 151,40, zapłacisz 106 zł. A za krem zamiast 270 zł – Twoja cena spadnie do 189 zł

 

 

Łatwe Zakupy w sklepie internetowym lub na linii telefonicznej:

Zalogowanie się na swoje konto sprawia, że proces zakupowy staje się szybszy i bardziej wygodny. Możesz także śledzić historię zamówień. Dodatkowo zbierasz punkty, którymi możesz obniżać koszty produktów. 

Cenę Collagenu  do picia możesz zrabatować ze 106 zł do 10,60 zł, a cenę kremu z 189 zł na 18,90 zł!!

 

 

Pierwszeństwo w Nowościach:

Jako nasz Klubowicz, będziesz otrzymywać informacje o nowych produktach i promocjach jako pierwszy. Dzięki temu otrzymujesz szansę na ekskluzywny dostęp do najnowszych innowacji. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do wielu darmowych webinarów i szkoleń.

 

 

3 produkty w cenie 1 zł co miesiąc:

Jako Klubowicz masz możliwość skorzystania z Bonusa Lojalnościowego i co miesiąc możesz odebrać AŻ TRZY PRODUKTY – KAŻDY W CENIE 1 ZŁ. Co miesiąc otrzymasz informację, które produkty są w puli.

 

 

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej społeczności Klubowiczów i rozpocznij swoją podróż w dbaniu o siebie już dziś. Zadbaj o Piękną Skórę z Naszym Kolagenem do Picia i Kosmetykami Kolagenowymi!  Odkryj naszą szeroką gamę produktów kolagenowych i zacznij cieszyć się pięknem, jakiego zasługujesz.

Masz pytania?

Wejdź w zakładkę – kontakt. Albo tu przeczytaj więcej informacji.

jak stosować kremy collagenowe duolife